Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Haniska » IBV Kertešňa II - Verejné IS a komunikácie - kolaudačné rozh

Obec Sokoľany ako príslušný stavebný úrad vydáva kolaudačného rozhodnutie pre stavbu IBV Kertešňa II - Verejné inžinierske siete a komunikácie. Úplné znenie oznámenia je uverejnené na stránke obce Haniska v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

Haniska » Oznam

Vážení občania,
v noci z utorka 9.5. na stredu 10.5. došlo v obci Belža ku krádeži rôznych vecí ako sú kosačky, píly na železo, rôzne káble a podobne, ku ktorým sa dostali zničením garážových brán či kladiek a zámkov na dverách. Zlodeji boli prichytení pri čine, ale podarilo sa im ujsť.
Preto Vás žiadame, ak by Vám niekto ponúkal takéto veci, oznámte to na polícií, pretože tieto veci môžu pochádzať z trestnej činnosti.

Haniska » Školenie pracovníkov OcÚ

Oznamujeme občanom, že z dôvodu školenia zamestnancov bude Obecný úrad dňa 10.mája 2017 fungovať v obmedzenom režime. Budú zabezpečené referáty: podateľňa a stavebný úrad.
Ďakujeme za pochopenie.

Haniska » STRUNOBRANIE 2017 - pozvánka

Pozývame Vás na Krajskú postupovú súťažnú prehliadku neprofesionálnych hudobných skupín a sólistov Košického samosprávneho kraja, ktorá sa uskutoční v piatok 5. mája 2017 o 13.00 hod. v sále Kultúrneho domu.

Haniska » OZNAM

Oznamujeme Vám, že z dôvodu školenia zamestnancov obecného úradu bude Obecný úrad Haniska od 22.3.2017 od 12.00 hod. do 24.3.2017 zatvorený.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 138 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.12 sekúnd -