Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Oznamy » Recyklácia tonerov a cartridgov

Vážení spoluobčania, naša obec sa zapojila do ekologického programu na zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní. Zberný box pre recykláciu je umiestnený na Zbernom dvore Haniska.

Oznamy » Rozhodnutia za daň z nehnuteľnosti a faktúry za vodu

Upozorňujeme občanov, ktorí si nevyzdvihli rozhodnutia na daň z nehnuteľnosti a faktúry za odber pitnej vody aby tak urobili obratom.

Oznamy » Výzva

Obec Haniska vyzýva občanov, ktorí majú neuhradené poplatky na vode, daniach a odpade aby tak urobili najneskôr do 13.júna 2016.

Oznamy » Haniska - prekládka VN vedenia

Obec Haniska, zastúpená starostom Ing. Milošom Barcalom, príslušná na konanie podľa zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a ust. § 117 ods. 1 zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov (stavebný zákon) povoľuje dňa 9.6.2016 líniovú stavbu „Haniska - prekládka VN vedenia“. Celé znenie stavebného povolenie je zverejnené v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

Oznamy » Rozhodnutia na daň a faktúry za vodu

Vážení občania, pripomíname Vám, že na Obecnom úrade sú pripravené rozhodnutia na daň z nehnuteľnosti a faktúry za odber pitnej vody. Vyzdvihnúť si ich môžete do piatka 3. júna 2016.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 35 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.08 sekúnd -