Užív. meno

HesloZabudnuté heslo?

Nezaregistrovaný?
Registrujte sa!
 
Oznamy » Talentové skúšky Základná umelecká škola Valaliky

Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy vo Valalikoch oznamuje, že dňa 19. mája 2016 ( štvrtok ) v čase od 13.00 do 18.00 hod. sa uskutočnia talentové skúšky do hudobného, výtvarného, tanečného a literárno - dramatického odboru. V hudobnom odbore na nástroje: klavír, husle, akordeón, spev, zobcová flauta, klarinet, trúbka, trombón, gitara, organ, cimbal a bicie nástroje. Na talentové skúšky sú pozvaní žiaci I. stupňa základnej školy. Talentové skúšky sa uskutočnia v budove Základnej školy v Čani.

Oznamy » Verejná vyhláška

Obec Haniska ako príslušný stavebný úrad oznamuje začatie stavebného konania pre stavbu Haniska - prekládka VN vedenia. Úplné znenie oznámenia je uverejnené na stránke obce Haniska v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

Oznamy » Výberové konanie Čaňa

Obec Čaňa vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Materskej školy, Školská 12, Čaňa. Viac v sekcii samospráva - dokumenty - verejné vyhlášky.

Oznamy » Informácia pre občanov

Oznamujeme Vám, že na Obecnom úrade v Ždani je vytvorené detašované pracovisko organizácie „Úsmev ako dar". Cieľom je bezplatná pomoc pre rodiny či jednotlivcov v kríze v regióne Hornád. Ide o poradenstvo pre občanov, ktorí sa ocitli v situácii, v ktorej si sami nevedia poradiť, poradenstvo a distribúcia k odborníkom pri riešení bývania, zamestnania, výchovných či vzťahových problémoch v rodinách i u jednotlivcov.

Kancelária je otvorená každú stredu v čase od 8:00 do 15:30 hod.

Kontakt: Mgr. Daša Ondovčíková, 0902 705 776, terénny sociálny pracovník

Oznamy » Zberný dvor

Oznamujeme občanom, že od soboty 9. apríla 2016 bude Zberný dvor otvorený takto:

sobota: od 13.00 hod. do 15.00 hod.
streda: od 15.30 hod do 17.30 hod.

« Predchádzajúca[1] 2 3 ... 34 Nasledujúca »
SMS-info
Zasielanie správ službou SMS-info

RZO Hornád

Okolie Košíc

Okolité obce

Viac z obce
Rímskokatolická farnosť
Základná škola
Old Boys
FK HANISKA
Haniska Flyers

Dni obce Haniska

 
- Stránka vygenerovaná za 0.14 sekúnd -